Quickview

Gold Sofralık Siyah Zeytin

(0)

Gold Sofralık Siyah Zeytin iri ve etli bir zeytin çeşididir. Adını sarı – kahverengi renginden almıştır. Mudanya, Gemlik ve Trilye gibi körfez yöresinin ağaçlarından el ile toplanan zeytinler doğal yöntem olarak bilinen salamura edilerek hazırlanmıştır. 9 ay boyunca zeytin havuzlarında yalnızca su ve tuz ile fermente edilmiş, sağlık açısından..

270,00 TL
Quickview

Sofralık Az Tuzlu Siyah Zeytin

(0)

Az Tuzlu Sofralık Siyah Zeytin orta irilikte bir zeytin çeşididir. Mudanya, Gemlik ve Trilye gibi körfez yöresinin ağaçlarından el ile toplanan zeytinler doğal yöntem olarak bilinen salamura edilerek hazırlanmıştır. 9 ay boyunca zeytin havuzlarında yalnızca su ve tuz ile fermente edilmiş, sağlık açısından tuz oranı en aza indirgenmiştir...

200,00 TL
Quickview

Çizik Yeşil Zeytin 1Kg

(0)

Çizik Yeşil Zeytin erken hasat döneminde zeytinler olgunlaşmadan toplanarak, üzerine ince çizikler atılması suretiyle, tatlandırma işleminin yapılması şeklinde üretilir. Salamura suyunda bulunan tuz bileşenleri ve su ile doğal fermente yöntemiyle üretildiğinden içeriğinde hiçbir katkı ve koruyucu madde içermez...

260,00 TL
Quickview

Taş Kırma Yeşil Zeytin 1Kg

(0)

Taş Kırma Yeşil Zeytin erken hasat döneminde zeytinler olgunlaşmadan toplanarak, mekanik herhangi bir işlem uygulamadan kırılıp, tatlandırma işleminin yapılması şeklinde üretilir. Üretim aşamalarında mekanik ve kimyasal hiçbir işlem uygulanmadan doğal fermente yöntemi ile üretilen sofralarımızın vazgeçilmezi Kırma Yeşil Zeytin içeriğinde hiçb..

300,00 TL
Quickview

Sofralık Salamura Siyah Zeytin

(0)

Sofralık Salamura Siyah Zeytin iri ve etli bir zeytin çeşididir. Mudanya, Gemlik ve Trilye gibi körfez yöresinin ağaçlarından el ile toplanan zeytinler doğal yöntem olarak bilinen salamura edilerek hazırlanmıştır. 9 ay boyunca zeytin havuzlarında yalnızca su ve tuz ile fermente edilmiş, sağlık açısından tuz oranları uygun değerlere getirilere..

300,00 TL
Quickview

Biberli Yeşil Zeytin 650Gr

(0)

Biberli Yeşil Zeytin erken hasat döneminde zeytinler olgunlaşmadan toplanarak tatlı suya alınır. Acı suyunu bırakana kadar bekletilen su sürekli değiştirilir. Tatlandırma işleminin ardından yemeye hazır hale gelen zeytinlerin çekirdekleri çıkarılarak doldurma işlemine hazır hale getirilir. Hafif haşlanan kapya biberleri dilimlenerek zeytinler..

230,00 TL
Quickview

Izgara Yeşil Zeytin 650 Gr

(0)

Izgara Yeşil Zeytin erken hasat döneminde zeytinler olgunlaşmadan toplanarak tatlı suya alınır. Acı suyunu bırakana kadar bekletilen su sürekli değiştirilir. Tatlandırma işleminin ardından yemeye hazır hale gelen zeytinler salamura suyuna alınarak ekşisi sağlanır. Tüketilmeye hazır hale gelen zeytinler salamura suyundan çıkarılarak çekirdekle..

280,00 TL
Quickview

Kuru Sele Siyah Zeytin

(0)

Kuru Sele Siyah Zeytin orta irilikte bir zeytin çeşididir. Mudanya yöresinin olgunlaşan zeytinlerinin, kaya tuzu ile yuvarlama yöntemiyle hazırlanır. Tüketime hazır hale getirilen zeytinler doğal kurutma yöntemiyle kurutularak yağlama işleminden geçer. Natural Sızma Zeytinyağı Mudanya Yöresinin denize bakan ağaçlarından, yere düşmeden, dalından..

240,00 TL
Quickview

Zeytin Baharatı

(0)

..

50,00 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
WhatsApp ile iletişime geç